Luka Jović spasio Srbiju - Sve se odlučuje u poslednjem kolu

Luka Jović poravnao rezultat na 1:1, a to je ujedno bio i konačni rezultat utakmice između Srbije i Slovenije na Evropskom prvenstvu 2024.

Fudbaleri Srbije odigrali su nerešeno 1:1 sa Slovenijom u drugom kolu Grupe C Evropskog prvenstva.

Strelac vodećeg gola na utakmici koja je odigrana u Minhenu bio je Žan Karničnik u 68. minutu meča.

U 71. minutu Slovenija je imala dosta sreće kada je Mitrović sjajno ogradio i uz kontakt štopera sa nekih 7-8 metara iz prve šutirao, ali je nažalost pogodio prečku.

Tim Dragana Stojkovića Piksija je i pre primljenog gola mogao da stigne do prednosti kada je početkom drugog poluvremena Mitrović propustio dve dobre prilike.

Luka Jović spasio je Srbiju bukvalno u poslednjem napadu na meču. Ivan Ilić je odlično centrirao iz kornera, a onda je nebeski skok izveo napadač Milana i tako postavio konačan rezultat koji nas je ostavio u životu za prolazak dalje.

Pratite Portal Dnevni Puls na Fejsbuku i Viberu!