Srbija pobedila Crnu Goru - Na korak je od plasmana na EURO 2024

Nakon nerešenog rezultata sa poluvremena, Srbija je mnogo bolje i odlučnije zaigrala u nastavku i pobedila Crnu Goru.

Rezultat na kraju je iznosio 3-1 za Srbiju, a strelci su bili Aleksandar Mitrović sa dva pogotka i Dušan Tadić sa jednim pogotkom.

U preostaloj, novembarskoj utakmici, protiv poslednjeplasirane Bugarske, ekipi selektora Dragana Stojkovića Piksija će i bod biti dovoljan da se nađe na šampionatu Evrope, jer u tom slučaju neće postojati mogućnost da je prestigne Crna Gora (koja sada zaostaje pet bodova i lošija je u međusobnim mečevima, šta god da uradi kod kuće protiv Litvanije, pa u gostima od Mađarske).

Najbitnije je da je Srbija pobedila Crnu Goru i da sama odlučuje o svojoj sudbini i plasmanu.

Pratite Portal Dnevni Puls na Fejsbuku i Viberu!